İŞ GÜVENLİĞİ HİZMETLERİ

İŞ GÜVENLİĞİ

Yeşil OSGB, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş A, B, C sınıfı sertifikalı ve her biri tecrübeli iş güvenliği uzmanlarıyla çalışanların daha güvenli bir iş ortamında çalışmalarına katkıda bulunması için iş yerinizde aşağıdaki hizmetleri vermektedir;

* İş Kanunu, İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve bunlara bağlı yönetmelikler ile İSG mevzuatında yer alan hükümlerin yerine getirilmesini sağlamak için işverene, işyeri amirlerine ve çalışanlara danışmanlık yapmak ve uygulamaları denetlemek.

* Kanun ve yönetmeliklere uygun olarak İSG çalışma dosyalarını hazırlayarak mevzuat gereği istenen tüm bürokratik işlemlerin tamamlanmış şekilde muhafaza edilmesini sağlamak.

* Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığınca yayınlanacak mevzuat değişiklikleri hakkında işvereni bilgilendirmek ve yeniliklere göre gerekli hazırlıkların yapılmasını sağlamak

* İSG konularındaki eksikliklerde yasal mevzuat gereği gerçekleşebilecek cezai ve hukuki süreçlerde işverene ve gerektiğinde işveren avukatlarına teknik danışmanlık yapmak.

* İşe giriş işlemleri, Acil durum eylem planı, yıllık eğitim planı, yıllık değerlendirme raporu, meslek hastalığı, iş kazası, yasal mevzuat, iş sağlığı ve güvenliği talimatları ile risk değerlendirme konularını kapsayan İSG Yönetim Sistemi dokümanlarını hazırlamak.

* Çalışan sayısı 50 ve üzeri olan işyerlerinde İSG Kurulu oluşturulmasını sağlamak, İSG kurulu üyelerinin eğitimlerini yapmak, toplantılarda bulunmak, kurul üyelerine işyerinin mevcut İSG durumu ile ilgili özel bilgi vermek, eksiklikleri bildirmek, önerilerde bulunmak

REFERANSLAR

Bizimle çalışmayı tercih eden müşterilerimize, bize güvendikleri için teşekkür ediyoruz. Onların güveni başarılı birlikteliğimiz için bir başlangıç oluştururken, çalışmalarımız için ise bizleri teşvik eden bir unsur olmaktadır.

Referans-pegasus

pegasus-logo-200x100

Referans-Ytong

ytong-logo-200x100

Referans-habaş

habas-logo-200x100

Referans-akademi-cevre

akademi-cevre-logo-200x100

Referans-cayirova-boru

cayirova-boru-logo-200x100

Referans-adel

adel-logo-200x100

Referans-nuh-cimento

nuh-cimento-logo-200x100

Referans-kutayha-seramik

kutahya-seramik-logo-200x100

Referans-turkuaz-polyester

turkuaz-polyester-logo-200x100

Referans-roda-port

roda-port-logo-200x100

Referanslar-demirdokum

demirdokum-logo-200x100

button_tum-referanslar

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Gelişmelerden kolayca haberdar olmak için E-Posta bültenimize kaydolun..

*KVKK Politikası Bilgilendirme Metni